Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

MØ na klubowym koncercie w Warszawie!

Po świetnym koncercie na Orange Warsaw Festival, tym razem na klubowym koncercie 1 października w warszawskiej Stodole wystąpi MØ!!! Nowej płyty artystki spodziewamy się jeszcze w tym roku! Start sprzedaży biletów w piątek.

Światową rozpoznawalność przyniósł wokalistce ubiegłoroczny hit Lean On, nagrany wspólnie z Diplo i jego projektem Major Lazer. Piosenka jest najczęściej odtwarzanym utworem w historii serwisu Spotify. Klip do Lean On doczekał się także prawie 1,5 miliarda wyświetleń na You Tube i znalazł się na liście pięciu najchętniej kupowanych singli ubiegłego roku. Lada dzień światło dzienne ma ujrzeć ich najnowsza piosenka zatytułowana Cold Water. Prócz , w utworze usłyszymy także Justina Biebera.

Tym bardziej, że MØ sama przygotowuje nas na wydanie swojej drugiej płyty. Czekamy jeszcze na dokładne szczegóły albumu, ale przedsmak już dostaliśmy – dwa wyśmienite single Kamikaze oraz wypuszczony przed sezonem festiwalowym Final Song, którego tytuł jest raczej przeciwieństwem tego co czeka w najbliższej przyszłości duńską wokalistkę i jej fanów.

MØ, 1 października, Klub Stodoła,
Ceny biletów: 108 PLN / 128 PLN
Start sprzedaży: Piątek, 15 lipca, 12:00

image006

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 13 lipca, 2016
Close
%d bloggers like this: