Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Relacje

Ms. Obsession wystąpiła w Radio Lublin. Relacja Michała Seremaka

20 kwietnia w Studiu Muzycznym Radia Lublin wystąpiła wokalistka i producentka Ms. Obsession. Artystka zabrała słuchaczy w godzinną podróż do swojego muzycznego świata.

Ms. Obsession wykreowała własny świat pełen muzycznych zwrotów akcji. Inspiracją dla powstania płyty Manekin była zarówno twórczość surrealistów, jak i Davida Lyncha czy Michaiła Bułhakowa. Album, który ukazał 27 października 2017 roku, jest flirtem rzeczywistości i snu, ścieraniem się prawdy z iluzją. Znajdziemy tu energetyczną jaskrawość, baśniowe rozmycie czy ukryty pod warstwami pozorów mrok. Słuchacz może wejść w ten świat, przejrzeć się w nim, zagubić i na nowo odnaleźć stając się jego częścią.

fot. Piotr Michalski – Radio Lublin

Koncert rozpoczął się równo o godzinie 19:00. Ms. Obsession, czyli Ola Warchoł zaprezentowała się z trzyosobowym zespołem: Pauliną Atmańską na syntezatorach i klawiszach, Wojciechem Soburą na perkusji oraz Krzysztofem Zagajewskim na gitarze oraz gitarze basowej. Pełna barw artystka wraz z zespołem zagrała materiał z nowej płyty, czyli m.in: Nie ma mnie, Ze mną, Bramy snu, Tabu, Freedom, I tried, Poszarpane serca, Help me, Wyobrażenia oraz You and I.

Niespełna godzinny koncert utwierdził we mnie przekonanie, że Ola potrafi zagrać naprawdę dobre koncerty, o których cały czas możemy się przekonać. Oprócz dobrej zabawy artystka utrzymywała dobry kontakt ze słuchaczami, skutecznie zachęcając ich do zabawy wraz z nią. Będąc w pierwszym rzędzie, miałem okazję wysłuchać dobrego materiału, pięknego i urokliwego głosu oraz bawić się w rytm muzyki, którą dzieli się z nami Ms. Obsession.

Bardzo dobry album sprawdza się równie dobrze na koncertach, na które z czystym sumieniem Was zapraszam!

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 12 maja, 2018
Close
%d bloggers like this: