Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Nelly po raz pierwszy w Polsce

Nelly, wielokrotnie nagradzana gwiazda rapu, której płyty pokryły się multiplatyną, laureat statuetek Grammy, a także artysta znany z takich hitów jak Just A Dream, Hot In Here czy Dilemma (ft. Kelly Rowland) już 28 października po raz pierwszy wystąpi w Polsce!

Na rynku muzycznym zadebiutował w 2000 roku albumem Country Grammar, który znalazł się w Top 3 notowania Billboard 200 najchętniej kupowanych płyt w Stanach Zjednoczonych. Jego druga płyta studyjna – Nellyville – powtórzyła ten sukces za sprawą singla Hot In Here, który stał się numerem jeden notowania Billboard Hot 100 najczęściej kupowanych singli w Ameryce. To właśnie z tego krążka pochodziły także utwory: Dilemma nagrany wspólnie z Kelly Rowland, Work It z udziałem Justina Timberlake’a oraz Air Force Ones stworzony wraz z Murphy Lee i St. Lunatics.

Obecnie raper ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych, spośród których ostatni – M.O. ujrzał światło dzienne w 2013 roku. To m.in. utwory z tego krążka artysta zaprezentuje podczas swojego pierwszego występu w Polsce.

28 października w Stodole nie zabraknie jednak przede wszystkim jego największych hitów. Bilety w cenach od 129 zł w sprzedaży od 16 czerwca 2017 od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl i stodola.pl

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 12 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: