Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Night Lovell na jedynym koncercie w Polsce

Night Lovell rewelacja hiphopowej sceny z Ottawy zawita do Warszawy! Autor hitów takich, jak Dark Light, czy Still Cold, wystąpi 10 października w Proximie.

Night Lovell, czyli naprawdę Shermar Paul, to kanadyjski raper, który jest jednym z największych undergroundowych wykonawców sceny hip hop. Na Youtubie i Soundcloudzie wygenerował ponad 100 milionów odsłuchów, a liczba ta ciągle rośnie, podobnie jak liczba fanów, która przychodzi na jego żywiołowe i pełne energii koncerty. To wszystko udało mu się osiągnąć bez wytwórni, w pełni niezależnie, w wieku zaledwie 20 lat.

Początkowo nieśmiało umieszczał pojedyncze beaty na SoundClouda. Dopiero po roku zdecydował się na załadowanie tam swojej pierwszej kompozycji – Dark Light, która okazała się trampoliną do światowej kariery Shermara. Kilka miesięcy później Night Lovell wydał pierwszy mix-tape zatytułowany Concept Vague, który był do pobrania za darmo. Na początku studiów wyszedł Red Teenage Melody, na którym wyraźnie słychać wpływ trapu. Shermar zagrał już także dziesiątki koncertów na całym świecie.

(Visited 45 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 maja, 2018
Close
%d bloggers like this: