Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy klip Bosskiego! Firma dostaje platynę

„Nie Mam Czasu Na Smutek” to tytuł jednego z najlepiej przyjętych utworów z najnowszej płyty Bosskiego zatytułowanej „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi”. Do kawałka powstał klip, którego premierę Bosski przyspieszył na wieść o przyznaniu platynowej płyty Firmie.

Firma dostała platynę za album „Nasza broń to nasza pasja”! – cieszy się Bosski. – To doskonała wiadomość. Jak tylko się o tym dowiedziałem, musiałem to jakoś uczcić. Przyspieszyłem więc premierę mojego najnowszego klipu zatytułowanego „Nie Mam Czasu Na Smutek”. Polecam!

Nasza Broń To Nasza Pasja jest albumem Firmy wydanym przez Fonografiką w 2011 roku. ZPAV potwierdził właśnie, że krążek uzyskał status platynowej płyty. Firma pracuje aktualnie nad nowym wydawnictwem, w międzyczasie Bosski jako Bosski Firma wydał swój krążek zatytułowany „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi”. Jest to płyta utrzymana w klasycznym stylu Firmy, na którym nie zabrakło odniesień do rewelacyjnie przyjętej „Drużyny Mistrzów”. Bosski jeszcze bardziej rozwija na krążku techniczne flow i eksperymentuje.

Lata 2015 i 2016 są dla mnie szczególne – mówi Bosski Roman. – Przypada na nie piętnasta rocznica mojego zawodowego uczestnictwa w świecie polskiego rapu i pracy scenicznej. „Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi” jest chyba jakimś podsumowaniem tego okresu. Ta płyta, to klasyczne Firmowe brzmienie, techniczny rap i bosskie flow, duża porcja motywacji i ulicznego hartu ducha, uczta dla wielbicieli prawdziwego polskiego rapu. Zero metrosexualnosci, seplenienia i pierdolenia! Nie jest to jednak chodnikowa szczekaczka pełna wulgaryzmów. Rozwijam się, dbam o potężny ładunek motywacyjny na krążku, nie brakuje też moich dość metafizycznych przemyśleń – dodaje raper.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 2 kwietnia, 2015
Close
%d bloggers like this: