Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel: Marcus & Martinus – Dance With You

Najnowszy singiel Marcus & Martinus Dance With You, który ma dzisiaj swoją premierę, to idealna wakacyjna nuta!

Dance With You to kolejny, trzeci już opublikowany w tym roku singiel fenomenalnego norweskiego duetu pop – Marcus & Martinus. Poprzedził go utwór Like It Like It feat. Silentó, który w niespełna miesiąc odsłuchano ponad 10 mln razy w serwisach Spotify i YouTube. Z kolei piosenka First Kiss pokazała sentymentalniejszą stronę ich twórczości. Ta popowa ballada już zmiękczyła serca tysięcy nastolatek na całym świecie.

Najnowszy singiel to piosenka pełna pozytywnej energii i radości. Wraz z jego premierą ukazuje się również teledysk! Jest to kolorowy i wybuchowy klip, zbudowany na energii i rytmicznych wibracjach, pokazujący tańczących nastolatków, którzy po prostu świetnie się bawią, tym samym tworząc wraz z przyjaciółmi niezapomniane chwile.

Album Together ukazuje się 11 sierpnia nanośniku CD także w Polsce. Fani będą mogli spotkać i zdobyć autograf Marcusa & Martinusa na swoim egzemplarzy płyty podczas spotkania w warszawskim salonie Empik 29.08! A dzień później wystąpią na Young Stars Festival na Torwarze.

(Visited 33 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 sierpnia, 2017
Close
%d bloggers like this: