Wschodząca gwiazda popu – King Princess, 25 października zadebiutuje albumem Cheap Queen. Płyta została wyprodukowana w Los Angeles przez samą artystkę i Mike’a Malchicoffa, a w nagraniach udzielili się Tobias Jesso Jr., Father John Misty i The Dap-Kings.

Do tej pory mogliśmy usłyszeć trzy single zapowiadające to wydawnictwo: świetnie oceniany przez magazyn Rolling Stone Prophet, tytułowy Cheap Queen i wprowadzenie do albumu, czyli Useless Phrases. Dzisiaj artystka prezentuje światu swój ostatni singiel przed premierą albumu – Hit The Back.

King Princess została odkryta przez Marka Ronsona, który zaprosił ją do wydania płyty w swojej wytwórni, a później do współpracy przy kawałku Pieces of Us na albumie Late Night Feelings. Amerykańska songwriterka miała też okazję odwiedzić kilka wielkich scen festiwalowych m. in. Coachellę, Glastonbury i Lollapaloozę.

Urodzona i wychowana na Brooklynie w Nowym Jorku, King Princess to wokalistka, multiinstrumentalistka i kompozytorka. Została wychowana w muzycznej rodzinie. Większość dzieciństwa spędzała bawiąc się konsoletą w studiu swojego ojca, przy okazji ucząc się gry na gitarze i fortepianie.