Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel Rat City „I Just Wanna Dance”

Ich singiel Kind Of Love podbił serca słuchaczy w Norwegii i w Polsce, zdobywając platynowe certyfikaty w obu krajach. Teraz Rat City wracają z nowym utworem, którym zabierają nas prosto na parkiet!

I Just Wanna Dance to soulowo-popowy kawałek, który trafi do każdego, kto w tych dziwnych czasach tęskni za dobrą imprezą. W utworze zaśpiewał Isak Heim, wokalista z którym Rat City stworzyli wcześniej wymieniony hit.

Rat City są znani z zapadających w pamięć teledysków, a klip stworzony do I Just Wanna Dance nie jest wyjątkiem. Wideo łączy kolorową animację ze śmieszną kryminalną historyjką.

Co ciekawe, teledysk wyprodukował mieszkający w Poznaniu miłośnik lotnictwa, motoryzacji i muzyki Rat City influencer z Wielkiej Brytanii, Joseph Amissah, który także wystąpił w teledysku.

Rat City tworzą Kent oraz Cato Sundberg – obaj należeli do zespołu produkcyjnego Stargate, który tworzy przeboje dla największych światowych gwiazd, między innymi Rihanny, Beyonce i Coldplay. W 2018 roku do zespołu dołączył Lasse Michelsen, Debiutancki singiel Kind of Love z Isakiem Heimem zdobył spędził 7 tygodni na miejscu 1. w norweskim radio. Utwór stał się też przebojem w Polsce – dotarł do 5. miejsca listy najpopularniejszych utworów w stacjach radiowych oraz zdobył certyfikat platynowej płyty.

(Visited 117 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 18 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: