Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Nowy teledysk Agaty Sobocińskiej „Tylko z Tobą”

Agata Sobocińska wkracza w nową dekadę. W 2020 roku zaskakuje odrealnionym teledyskiem do singla Tylko z Tobą.

Całość utrzymana jest w tajemniczym, futurystycznym klimacie. Artystka pokazuje w nim historię rozpadu relacji między kobietą i mężczyzną. Z biegiem czasu relacja zanika, a mężczyzna staje się sztuczny i nieruchomy, niczym manekin. Kobieta wszędzie widzi twarz mężczyzny, ciągle jeszcze ma nadzieję, że dawne uczucie powróci. W końcu postanawia zniszczyć swoje wspomnienia, by iść dalej „w stronę słońca”.

Jak mówi sama Artystka : „Tylko z Tobą” – to utwór, który przenosi słuchacza w inny wymiar, przedstawia historię bliską serca niejednego słuchacza” . Singiel wraz teledyskiem dostępny w sieci od 14 lutego 2020 roku.

Agata Sobocińska – to polska piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę popową. Ma na swoim koncie debiutancki album Już na Zawsze, z którego singiel pod tym samym tytułem pojawił się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych, a teledysk do niego liczy ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube. Przez ostatnie lata Artystka współpracuje ze znanymi i cenionymi producentami muzycznymi, a efektem połączenia sił są kompozycje Znikam Stąd (2019) i najnowszy Tylko z Tobą (2020).

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 9 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: