Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Nowy teledysk: Anima – „Żyjemy jak chcemy”

Po dwóch latach ciszy, formacja Anima przebojem wdziera się na polski rynek i prezentuje swój najnowszy klip zrealizowany do wydanego przez My Music singla „Żyjemy jak chcemy”

Anima powraca z nowym przebojem po niemal dwuletnim zawieszeniu działalności. Utwór „Żyjemy jak chcemy” był ostatnim, nad którym pracował zespół w 2013 roku, dlatego od niego rozpoczął nowy rozdział w swoim istnieniu. Słowa do muzyki Macieja Gburczyka napisał znany tekściarz Wojciech Byrski współpracujący m.in. z zespołami Bracia i Ira. Singiel wydało My Music.

Anima powstała w 2006 roku w Grudziądzu na gruzach zespołów Mannhatan Project, Vacat oraz A-To-My. Złożony z doświadczonych muzyków zespół od początku działalności stawiał na lekki, choć nie pozbawiony ambicji, poprockowy repertuar zjednując sobie liczne grono fanów oraz przychylność mediów. Zespół ma na koncie EP-kę „Kiedy Jesteś” z 2009 roku oraz single „Tak Bardzo” (2010), „That`s The Way” (2011) oraz „Oszukać przeznaczenie” (2012). Po dwóch latach przerwy formacja powraca z nowym singlem „Żyjemy jak chcemy”.

(Visited 14 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 15 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: