Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy teledysk Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło prezentuje klip do utworu „Forest” – nowego singla z „Annoyance and Disappointment”.

Dawid Podsiadło nie zwalnia. Wydany w listopadzie ub.r album „Annoyance and Disappointment” po niespełna dwóch miesiącach osiągnął status platynowy i ciągle utrzymuje się w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Singiel “W Dobrą Stronę” nie schodzi z kolei z czołówek list przebojów, teledysk ma ponad 10 mln wyświetleń w serwisie Youtube a prawie dwadzieścia tysięcy biletów na wiosenną trasę koncertową wyprzedało się błyskawicznie jeszcze przed pierwszym występem. Młody Artysta został też doceniony przez Akademię ZPAV która przyznała trzy nominacje za album, utwór oraz teledysk roku.

„Forest” to tytuł drugiego singla promującego płytę, Utwór pozornie spokojny, melancholijny kryje w sobie dawkę niepokoju i ma wyjątkowy, intymny klimat. Jak wskazuje tytuł, kawałek inspirowany jest postacią Forresta Gumpa, bohatera książki Winstona Grooma, szerzej znanego z filmu Roberta Zemeckisa. Historia tego bohatera była również inspiracją dla odpowiedzialnego za produkcję Studia Dobro I twórców: Sebastiana Pańczyka, pomysłodawcy klipu i twórcy pierwszej wersji scenariusza oraz Bartka Kaczmarka – reżysera i autora zdjęć.

„Naturalnym wydawało mi się, żeby w treści wideoklipu odnieść się do Forresta. W najbardziej prosty i umowny sposób. Proste pomysły w takim wideoklipowym formacie mają fajną siłę. Można by powiedzieć, że podobnie jak Forrest, scenariusz tego klipu jest lekko autystyczny.”

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 29 marca, 2016
Close
%d bloggers like this: