Roosevelt udostępnił teledysk do utworu Losing Touch ze swojego drugiego albumu Young Romance, który został wydany 05 październik tego roku.

Reżyserem teledysku jest Luke Bather, występują w nim różne klony Laubera, tworząc „jeden zespół”. Na Young Romance Roosevelt w równym stopniu wyraża eskapizm i tęsknotę, dokumentując własne artystyczne przejścia i osobiste doświadczenia.

Chciałem teledysku, który będzie odbiciem trasy koncertowej, z dala przyjaciół i rodziny, gdy tak naprawdę masz tylko swoje towarzystwo.” – mówi Bather. “Może to być zabawne, bogate, kolorowe i teatralne doświadczenie, ale po drodze pojawia się wiele dziwnych lęków. Wspaniale było współpracować z Mariusem, Mariusem, Mariusem i Mariusem – wszyscy oni są naprawdę bardzo utalentowani.

Mieszkający w Kolonii artysta rozpoczyna również trasę koncertową po Ameryce Północnej. Trasa obejmuje m.in. dwa wyprzedane koncerty w Brooklyn’s Music Hall w Williamsburgu, dwa koncerty w sali Teragram w Los Angeles, w Chicago w Bottom Lounge, a kończy się w Seattle w Neumos.

W ciągu dwóch lat od wydania debiutanckiego albumu, który znalazł się w Top 20 Billboardu na liście z muzyką taneczną/elektroniczną, zdobył uznanie The Guardian, Pitchfork, NPR Music, Entertainment Weekly, The Wall Street Journal, Stereogum, Paste, DJ Mag, The Independent i wielu innych.