Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w Polsce i na świecie organizatorzy wiosennego festiwalu Enea Spring Break przekładają wydarzenie.

Ze względu na zalecenia i środki ostrożności podjęte przez rząd, Enea Spring Break 2020 nie odbędzie się w planowanym terminie 23-25 kwietnia. Festiwal zostanie przełożony na 10-12 września 2020. Zapewniamy, że bezpieczeństwo i zdrowie artystów, personelu i fanów jest naszym głównym priorytetem. Monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z decyzjami rządu oraz przedstawicieli służby zdrowia. Zatrzymaj karnet – będzie obowiązywał na nową datę.” – otrzymaliśmy w komunikacie

Podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break 2020 wystąpią m.in.: Mrozu, Natalia Przybysz, Król, Mery Spolsky, Julia Marcell, Sonbird, Rosalie., Ralph Kaminski, Otsochodzi, Biały Tunel, Syny, Piernikowski, Swiernalis, Tęskno, Meek, Oh Why?.

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to największy showcase’owy festiwal w Polsce – młode, obiecujące zespoły występują na scenie obok najbardziej znanych polskich artystów. Dodatkowo uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach i spotkaniach z ludźmi z branży muzycznej. Jak co roku, festiwal odbędzie się w kilkunastu miejscach w całym Poznaniu.