Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Poliça na jedynym koncercie w Polsce

Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny polski koncert grupy Poliça! Amerykanie przyjadą do Polski 7 października i wystąpią w warszawskiej Proximie.

Debiutowali w 2012 roku płytą „Give You the Ghost”, którą wydali własnym sumptem. Wkrótce też wystąpili na showcase’owym festiwalu SXSW w Austin, gdzie zwrócili na siebie uwagę wielu dziennikarzy. Kolejne wydawnictwo spotkało się już ze sporym zainteresowaniem – płyta powstawała w studiu należącym do Bon Ivera, którego można też usłyszeć w singlowym „Tiff”.

„United Crushes” to trzecie pełnowymiarowe wydawnictwo zespołu, które swoją premierę będzie mieć 4 marca. Materiał na płytę powstał minionej zimy w Minneapolis, podczas pierwszej dłuższej przerwy od koncertowania jaką zespół zrobił sobie w ostatnich latach. Całość została nagrana w Sonic Ranch Studios w El Paso. Jak zapowiada zespół – to najlepszy album w ich karierze – bardziej złożony, choć wciąż utrzymany w syntezatorowym klimacie, jaki znamy z poprzednich płyt.

Wejściówki na koncert trafią do sprzedaży w piątek 26 lutego. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Polica

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 lutego, 2016
Close
%d bloggers like this: