W obozie RADIOSLAM nie opadły jeszcze emocje po spektakularnym zwycięstwie w koncercie eliminacji do festiwalu w Jarocinie, który miał miejsce w Studiu im. Agnieszki Osieckiej (przypominamy – decyzja jury była jednogłośna) a zespół już dzieli się ze wszystkimi nowym utworem.

RADIOSLAM to duet który tworzą: Stas Lamakin (znany wcześniej z The Tobees) oraz Radek Zając. Zespół gra niezwykle energetyczną odmianę muzyki gitarowej z pulsującym i nieprzeniknionym rytmem perkusji. Zespół istniej od 2016 roku i zdążył już wypracować swój własny, niepodrabiany styl. Jest to muzyka dla wszystkich, którzy cenią sobie w rocku energię i żywioł. Ci, którzy uwielbiają Nirvanę, White Stripes, Royal Blood czy The Black Keys będą zachwyceni, bo RADIOSLAM dodają do rockowego czadu nowej jakości.

Talent kompozytorski, zmysł do tworzenia zgrabnych i melodyjnych piosenek oraz niezwykła szczerość to wizytówka zespołu, którą przedstawiają nowym singlem i klipem do utworu Funky Racer. To nieco ponad 2 minuty czystego szaleństwa spod znaku indie rocka. Funky Racer z pewnością powtórzy sukces poprzedniego singla RADIOSLAM Save The Day, który osiadł na pierwszym miejscu listy przebojów Antyradia „Turbo Top”.

RADIOSLAM będzie można zobaczyć, usłyszeć i pokochać podczas festiwalowego lata – grają m.in. w Cieszanowie i wspomnianym Jarocinie.