Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Raper Vixen prezentuje nowy singiel „Falala” wraz z klipem

„Falala” to pierwszy zwiastun płyty Vixena. Nowy album Vixena zatytułowany będzie „Vixtoria”. Premiera płyty wstępnie planowana jest na jesień tego roku. Niebawem do sieci trafią kolejne single artysty. Wszystkie nowości pojawią się na youtube’owym kanale MaxFloRecTV.

Vixen jest nie tylko autorem tekstu, ale i bitu do „Falali”. W powstanie utworu zaangażowali się również: DJ Bulb (scratche) i Mery Spolsky (chórki), “znajoma z teatru pokazała mi kiedyś jej nagrania. Od razu usłyszałem w nich pasję i zaangażowanie” – opowiada Vixen. Raper idzie nawet o krok dalej: gościa w swoim singlu nazywa „kreatywną artystką bawiącą się muzyką”. “Ona tę muzykę eksploruje i ma wszelkie predyspozycje, żeby stać się „wielką”. Nie chcę wyjść na wróżbitę, ale ta dziewczyna wypłynie na głębie i jest to nieuniknione”- komentuje Vixen

„Falali” towarzyszy niezwykły teledysk w całości nakręcony na malowniczej Islandii. Za jego realizację odpowiada zielonogórska grupa Sky Piastowskie w składzie: Grzegorz Lipiec (scenariusz, postprodukcja) i Oskar Kozłowski (scenariusz, reżyseria, zdjęcia i korekcja barwna). Kierownikiem produkcji był Michał Łempicki z AleWieje.is.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 2 lipca, 2016
Close
%d bloggers like this: