Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Roisin Murphy prezentuje klip do „Exploitation”

Roisin Murphy prezentuje klip, który promuje jej najnowsze wydawnictwo „Hairless Toys”. Teledysk powstał do utworu „Exploitation”. Tym razem artystka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i sama wyreżyserowała video.

„Jako osoba doświadczona w branży oraz mająca duży wpływ na aspekt wizualny moich projektów, poczułam iż nadszedł czas aby przejąć całkowitą kontrolę nad moim wizerunkiem. Miałam 8 lat na poszukiwanie różnego rodzaju inspiracji, aby mieć bardzo wyrazisty obraz tego klipu. Video to opowieść o aktorce i jej miłosnym romansie. To historia o sprzedawaniu siebie , manipulacji, eksploatowaniu siebie w procesie twórczym oraz w związku. To istna ironia, ponieważ będąc reżyserką klipu wykorzystuję samą siebie (jeśli to możliwe), ale manipuluję widzem” – mówi Roisin.

„Exploitation” to premierowy singiel zwiastujący najnowsze wydawnictwo Roisin Murphy. „Hairless Toys” jest pierwszym albumem od 8 lat. Krążek łączy w sobie bogatą paletę różnych gatunków muzycznych. Produkcją płyty zajął się Eddie Stevens, znany ze współpracy z Roisin Murphy nad jej poprzednimi projektami. Płyta trafi na półki sklepowe 11 maja.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Last modified: 13 kwietnia, 2015
Close
%d bloggers like this: