Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Skunk Anansie na koncertach w Polsce!

Zespół Skunk Anansie przyjedzie na trzy koncerty do Polski! Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące tych wydarzeń.

Zespół Skunk Anansie od początku odznaczał się bezkompromisowym charakterem i nigdy się nie zmienił. Można to dostrzec w ich muzyce, która zawiera subtelne przejścia pomiędzy momentami delikatności a elementami naładowanymi politycznie i nagą emocjonalnością. Można to także odnaleźć w samej istocie zespołu, czyli mieszance wpływów, kultur i osobowości, które udało im się tak skutecznie połączyć.

Choć od tego czasu minęło już prawie 25 lat, inne zespoły nadal starają się nadrobić te zaległości. Nikt wcześniej ani później nie wywarł takiego wpływu kulturowego i emocjonalnego, co pomogło Skunk Anansie odnieść ogromny sukces. Największą miarą tego, co osiągnęli, jest fakt, iż nikomu innemu nie udało się pójść w ich ślady.

Świetnym pomysłem zespołu było postanowienie uczczenia swojej 25 rocznicy działalności płytą na żywo 25LIVE@25 składającą się z ich najwspanialszych utworów, pochodzących z sześciu albumów studyjnych.

Rok 2020 pisze następny rozdział z życia jednego z najwspanialszych, brytyjskich zespołów rockowych! Przekonać się będziemy mogli już pod koniec listopada tego roku. Bowiem to właśnie wtedy zespół przyjedzie do Polski na trzy koncerty.

Muzycy odwiedzą Warszawę, 21 listopada, gdzie zagrają w Progresji, Gdańsk, 22 listopada, koncert odbędzie się w Starym Maneżu. Ostatni koncert odbędzie się 23 listopada we Wrocławiu w CK A2. Bilety będą do nabycia od 21.02. godz.10:00 na stronach eventim.pl oraz ebilet.pl.

(Visited 42 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 17 lutego, 2020
Close
%d bloggers like this: