Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Steel Panther na koncercie w Krakowie!

Agencje Go Ahead i Knock Out Productions z przyjemnością zapraszają na dwa koncerty Steel Panther! Zespół wystąpi 24 września w warszawskiej Progresji i 25 września w krakowskim Kwadracie.

Choć zaczynali od występów w niewielkich klubach Los Angeles, podczas których parodiowali metalowe hity lat osiemdziesiątych, Steel Panther to dziś marka znana na całym świecie. Występowali najpierw jako Metal Shop, później Metal Skool, by w końcu w 2008 roku zmienić nazwę zespołu na Steel Panther. Pod tym szyldem muzycy wydali krążek „Feel The Steel”, z którego pochodzi jeden z ich najbardziej rozpoznawalnych singli – „Death To All But Metal”. Muzycznie Steel Panther porusza się głównie w heavy metalowej i rockowej stylistyce, a tym co zespół wyróżnia są z pewnością humorystyczne teksty i stylistyka, nawiązująca do glam metalowych zespołów popularnych w latach osiemdziesiątych.

Steel Panther mają obecnie na koncie trzy albumy studyjne. W lutym premierę miało nowe, koncertowe wydawnictwo zespołu – „Live from Lexxi’s Mom’s Garage”.

Kiedy: 25 września 2016
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 120 zł – przedsprzedaż; 140 zł – w dniu koncertu

Bilety: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
Bilety systemowe:
TicketPro
Eventim

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 czerwca, 2016
Close
%d bloggers like this: