Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Tajemnicze postacie z Gangu Safari i nowy singiel „Gwiazda”

Tajemniczy muzyczny projekt GANG SAFARI w kolaboracji z TikTokerką w imprezowym singlu „GWIAZDA” już w sieci! Kto stoi za futurystycznymi maskami? Kim jest wspomniana Influencerka?

Kim są? Tego nadal nie wie nikt! Dwóch zamaskowanych typów w odjechanych maskach Tygrysa i Goryla nazwali swój nowy muzyczny projekt GANG SAFARI. Ciekawość może wzbudzić fakt, że na co dzień realizują się w branży muzycznej, a jeden z nich również w filmowej, grając w produkcjach Netflix. Obaj współpracują z wieloma popularnymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Póki co, ich tożsamość jest nieznana. Wiemy o nich tylko tyle, że nazywają się Tygrysław i Gorysław… i są trochę niegrzeczni, jak na gang przystało.

I tak oto w GANGU SAFARI, w ramach równowagi kipiącego testosteronu, pojawiła się ONA! Mrs. Lillyy! Popularna wśród młodych odbiorców w świcie TikToka oraz Instagrama, współpracująca z największymi markami różnych branż podjęła nowe wyzwanie. „Gwiazda” to jej pierwszy projekt muzyczny.

I nie da się ukryć, „Gwiazda” Gangu Safari to singiel, przy którym „nóżka dyga”. Taneczny utwór wpadający w ucho powoduje, że choćbyś nawet nie chciał, to chodzisz i nucisz, a refren ciągnie się za Tobą cały dzień. Autorami singla są nikt inny jak Tygrysław i Gorysław, ten drugi zajął się jego produkcją muzyczną. Tylko tyle możemy zdradzić. Towarzyszący piosence klip został zrealizowany przez ekipę GOING NEW.

(Visited 54 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 10 sierpnia, 2022
Close
%d bloggers like this: