Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

The Baseballs zagra dwa koncerty w Polsce

Nadchodzącej jesieni mamy dla was kilka rad: wyprasujcie swoje spódnice, przygotujcie żel do włosów i koniecznie przećwiczcie ruchy bioderkami – oto The Baseballs wraca z nowym albumem i trasą po Europie! Koncerty rozpoczną się od występów w Polsce – 27 września w Gdańsku i dzień później w Warszawie. W ramach trasy trio da koncerty również w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Holandii.

Pod koniec ubiegłego roku, Sam, Digger i Basti zdradzili, że wkrótce usłyszymy ich nowy materiał. Teraz możemy już oficjalnie potwierdzić, że wraz z pożegnaniem tego lata, dwukrotni zdobywcy niemieckiej nagrody ECHO, wydadzą swój piąty album pod tytułem Hit Me Baby…, który ponownie przywoła rock’n’rollowego ducha lat 60. i 70. Wygląda na to, że tej jesieni lato potrwa odrobinę dłużej niż zwykle, więc nie chowajcie zbyt wcześnie swoich najlepszych butów do tańca, bo na pewno wam się przydadzą 27 i 28 września!

Warszawa – 28 września:
99 pln (stojące), 129 pln (balkony)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
www.stodola.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl

Gdańsk – 27 września:
99 pln (stojące), 129 pln (siedzące antresola)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10), w kasie Starego Maneżu (Gdańsk Wrzeszcz, ul. Słowackiego 23)
www.interticket.pl, www.kupbilecik.pl, www.eventim.pl, www.stodola.pl

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 23 sierpnia, 2016
Close
%d bloggers like this: