Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 10:58 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

The Great White Lights powracają z singlem „Cruisin’”


Wrocławska kapela The Great White Lights zapowiada swój kolejny album energetycznym, gitarowym singlem Cruisin’

Czterech facetów, których połączyła przyjaźń, łączy również coś innego. Muzyka, to właśnie ona stała się trwałym elementem ich relacji, co zaowocowało powstaniem The Great White Lights – obiecującego zespołu rockowego z Wrocławia. Skład zespołu tworzą Jakub Serafin (wokal, gitara), Aleksander Sobecki (gitara, syntezator, wokal), Bartosz Nowacki (perkusja) oraz Adam Rajczyba (gitara basowa, syntezator).

W 2019 roku The Great White Lights zadebiutowali albumem o nazwie The Great White Lights, który został wyprodukowany przez specjalistę w tej dziedzinie, byłego członka legendarnego polskiego zespołu thrash metalowego Acid Drinkers – Przemysława „Perla” Wejmana. Ta współpraca zaowocowała różnorodnym materiałem, który zawiera zarówno niezwykłe i eksperymentalne kompozycje, stonerowe hymny, jak i progresywne utwory, które zachęcają do headbangu, czasem z nutą elektronicznych dźwięków.

Dziś The Great White Lights otwierają nowy rozdział w swojej karierze, a jego tytuł to Cruisin’. Singiel jest swoistym podsumowaniem czasu, który minął od debiutu zespołu, stąd wybrzmiewają w nim echa pandemicznej izolacji, zagubienia właśnego „ja” i utraty kontroli nad rzeczywistością.

Jednocześnie Cruisin’ stanowi preludium i reprezentatywną zapowiedź nadchodzącego materiału wrocławskiej kapeli, którego tematyka krąży wokół ucieczki od problemów codzienności i otaczającej nas rzeczywistości społecznej w nierealny świat naszych wyobrażeń. Drugi album The Great White Lights ujrzy światło dzienne już jesienią.

(Visited 120 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 23 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: