The Score odwiedzą Warszawę w ramach europejskiej części swojej trasy Run Like A Rebel. Nowojorski duet, znany z takich hitów jak Legend, Oh My Love i Unstoppable, zagra w Proximie 1 marca 2020.

The Score to Eddie Anthony (wokal, gitara) i Edan Dover (keyboard, producent). Ich kariera nabrała tempa w 2015 roku, kiedy to utwór Oh My Love został wykorzystany w kampanii promocyjnej brytyjskich supermarketów Asda – piosenka stała się najczęściej shazamowanym utworem w UK w 2015 roku i zadebiutowała na 43. miejscu listy UK Singles Chart, a zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Republic Records.

W następnych latach The Score wydali serię świetnie przyjętych EP-ek: Where Do You Run (2015), Unstoppable (2016), Myths & Legends (2017) i Stripped (2017), a także debiutancki album studyjny Atlas z 2017 roku.

Dyskografię zamykają EP-ki Pressure i Stay, których premiera miała miejsce w 2019 roku.

Po serii występów z Missio i trasie po Ameryce Północnej, The Score zawitają do Europy ze swoją trasą Run Like A Rebel. Duet wystąpi w Proximie w Warszawie 1 marca 2020 roku. Bilety w cenie 89 zł są już dostępne przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Biletomat.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz w Empikach.