Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Urodziny Cudu nad Wisłą już 25 lipca

Drugi dzień urodzin równie huczny co dzień pierwszy! Na scenie raper Bisz i B.O.K Band. koncert odbędzie się 25 lipca, o godzinie 21:30. Wstęp wolny.

Bisz – raper i poeta reprezentujący Bydgoszcz. Równolegle nagrywa solowo oraz jako członek zespołu B.O.K (BiszOerKay & Dj Paulo). Od początku swojej twórczości doceniany za przemyślane teksty, dobór tematów, zabawy słowem oraz flow.

Każda płyta Bisza jest inna zarówno w formie jak i treści, muzyka jest dla niego przestrzenią poszukiwań nowych sposobów na wyrażanie siebie oraz kondycji współczesnych młodych ludzi.

B.O.K Band to ośmioosobowa grupa muzyków, indywidualności, artystów, instrumentalistów, poruszających się w szeroko rozumianych ramach muzyki hip-hop. To możliwie najkrótsza charakterystyka zespołu, którego jednak nie da się tak łatwo zaszufladkować lub przypisać do konkretnego nurtu muzycznego.

Dziś B.O.K to jedyna grupa na polskiej scenie hiphopowej, która na stałe pracuje i koncertuje w tak szerokim instrumentalnym składzie.

Obecnie B.O.K promuje swój najnowszy album zatytuowany Labirynt Babel. Płyta zadebiutowała na pierwszym miesjcu OLIS, została znakomicie przyjęta przez słuchaczy jak i krytyków muzycznych, doczekała się wielu pozytywnych ocen i rezencji.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 16 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: