Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Listy Przebojów, Utwór Tygodnia

UTWÓR TYGODNIA #2 (04.07 – 10.07)

Z lekkim opóźnieniem – za co przepraszamy – pojawia się nowe głosowanie na Utwór Tygodnia. To Wy zdecydujecie, kto pojawi się tym razem na podium.

Poniżej znajdziecie ankiety, w których możecie oddać od jednego do trzech głosów w głównym głosowaniu oraz dwa głosy w Poczekalni. Zestawienie Listy przebojów pojawi się już w niedzielę po godzinie 17! Zapraszamy do głosowania.

Możesz zagłosować na 3 utwory.
[poll id=”22″]

[poll id=”23″]

REGULAMIN UTWÓR TYGODNIA – LISTA PRZEBOJÓW MUSICLOVERS.PL

REGULAMIN I GŁOSOWANIE

1. Każdy może oddać od 1 do 3 głosów na dwadzieścia utworów w Utworze Tygodnia.
2. Wszystkie oddane w ciągu tygodnia głosy utworzą naszą listę przebojów. Głosy z jednego tygodnie nie przechodzą na następny tydzień. Liczniki z cotygodniowego głosowania zostają wyzerowane.
3. Głosowanie trwa od niedzielnego popołudnia do następnej soboty do godziny 23;59. Lista przebojów pojawi się w niedzielę po godzinie 18.
4. W poczekalni możecie oddać dwa głosy.

POCZEKALNIA

1. W poczekalni znajduje się 10 propozycji. Są to utwory, które zostały ostatnio wydane lub zostały przez Was zaproponowane.
Każda propozycja ma szansę wejść do głosowania na utwór tygodnia. Jednak musi spełnić kilka warunków:
* zebrać 40 głosów w ciągu jednego głosowania w danym tygodniu
* zebrać 110 głosów w ciągu trzech tygodni
2. Utwory, które przez dwa tygodnie nazbierają najmniej głosów zostaną zastąpione nowymi propozycjami.
3. Utwór w poczekalni może przebywać maksymalnie trzy tygodnie. Jeśli w ciągu tego czasu nie uda się spełnić powyższych warunków zostanie ona usunięta bez możliwości powrotu.

ODPADANIE

1. Utwór, który podczas dwóch tygodni będzie zbierał poniżej 15 głosów zostanie usunięty z listy i zastąpiony propozycją z poczekalni.
2. Utwór, który przez trzy tygodnie znajdować się będzie w pozycjach 17-20 i nie przekroczy podczas tych głosowań pozycji wyższej niż 17 zostanie usunięty z listy i zastąpiony propozycją z poczekalni.
3. Jeśli utwór z poczekalni przekroczy wymagane progi głosów musi wejść na listę przebojów. Wejdzie on na miejsce utworu, który najsłabiej sobie radzi lub zastąpi piosenkę, której sytuacja została podana w punkcie 1 i 2.
4. Z poczekalni co dwa tygodnie odpadają dwa najsłabiej radzące sobie utworów. Cała poczekalnia wymieniana jest co cztery tygodnie.

ZŁOTE SERCE

1. Każdy utwór ma szansę zostać naszym Best of MusicLovers, czyli utworem noszącym miano Złote serce. Jest to piosenka, która cieszy się największą popularnością w naszym głosowaniu.
2. Utwór taki musi spełnić jeden z podanych warunków:
* spędzić na naszej liście sześć tygodni i zostać numerem jeden przynajmniej cztery razy
* zostać numerem 1 przynajmniej pięć razy w czasie, w którym znajduje się na naszej liście
* zostać numerem 1 trzy razy pod rząd uzyskująć łącznie (w ciagu trzech głosować) powyżej 700 głosów
* spędzić dwanaście tygodni na liście i zostać numerem jeden przynajmniej raz oraz znajdować się na pozycjach 1-6 przynajmniej przez siedem głosowań
4. Piosenka z tytułem Złote Serce zostanie usunięta z głosowania. Na jej miejsce wchodzi utwór radzący sobie najlepiej w poczekalni przez ostatnie trzy tygodnie.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 4 lipca, 2016
Close
%d bloggers like this: