Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Weterani stoner rocka wracają do Polski – FU MANCHU w Poznaniu

Zapraszamy na jedyny w Polsce koncert nadchodzącej, wyjątkowej trasie weteranów sceny stonerowej – zespołu FU MANCHU, z okazji 25-lecia ich istnienia! Grupa pochodząca z Kalifornii wystąpi 8-ego października w poznańskim klubie Pod Minogą w Poznaniu!

Miejsce: Pod Minogą, Poznań (ul. Nowowiejskiego 8)
Data: 8.10.2015r.
Bilety:
45zł – kolekcjonerskie http://pwevents.pl/pl/bilety,1,247.html
55zł – Ticketpro, Ebilet, Eventim, Biletomat, CIM, Rock Long Luck, Carton Shop, Pod Minogą
65zł – w dniu koncertu

Historia zespołu jest bardzo długa. Już w 1985 roku powstał zespół Virulence, w klimatach hardcore punk. Z tamtego składu do dziś przetrwał jedynie gitarzysta Scott Hill. Po pięciu latach jednak zmieniła się wizja zespołu i zmienili nazwę na Fu Manchu, co pociągnęło za sobą również zmianę stylu muzycznego na garażowy stoner rock. Dziś są uznaną marką na scenie światowej. Przez 25 lat wydali 11 albumów studyjnych, grając przy tym trasy koncertowe po całym świecie! Po kilku zmianach personalnych, obecny skła d to Scott Hill (gitara, wokal), Brad Davis (bas i wokal), Bob Balch (gitara i wokal), Scott Reeder (perkusja). Ich ostatni album „Gigantoid” został bardzo ciepło przyjęty przez fanów.

Wizytówką ekipy Fu Machu są chwytliwe riffy i bezpretensjonalne gitarowe brzmienie. Do tego dodajemy lekką warstwę liryczną i możemy się cieszyć stoner rockiem w najlepszym wydaniu! Jeżeli lubicie garażowe brzmienia i dawkę pozytywnej energii prosto z Kalifornii to nie może Was zabraknąć w poznańskim klubie Pod Minogą!

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 25 kwietnia, 2015
Close
%d bloggers like this: