Wielokrotnie nagradzany platyną Whitesnake , legendarny rock ’n’ roll’owy zespół założony przez wokalistę DEEP PURPLE- Davida’A Coverdale z dumą ogłasza swoje pierwsze koncerty na 2020 rok.

Podczas trasy LESH & BLOOD zespół zagra piosenki ze studyjnego albumu wydanego przez Frontiers w maju 2019 roku, ale także swoje największe przeboje, powstałe przez ponad 40 lat istnienia.

Współpraca z Rhino zaowocowała niedawnym wydaniem albumu UNZIPPED, kolekcji rzadkich i nieopublikowanych wcześniej akustycznych występów, które odbyły się na przestrzeni ostatnich 20 lat. Jest to wyjątkowa okazja, żeby usłyszeć prawdziwe klasyki zespołu Whitesnake w wersji, w której jeszcze ich nigdy nie słyszeliśmy.

Brawura, talent i pasja spowodowały, że zespół utwierdził się na pozycji wieloletniego i nieprzemijającego ulubieńca publiczności, który już w 2020 roku powróci ze swoją trasą koncertową.

Koncert w Polce odbędzie się 29 kwietnia w Klubie Stodoła. Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 20 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl