Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Więcej radości z Duran Duran w nowym singlu.

Dziś premiera nowego singla Duran Duran „MORE JOY!” To utwór pochodzący z nadchodzącego albumu Future Past, którego premiera już 22 października.

 Singiel „MORE JOY” został zrealizowany we współpracy z japońskim, żeńskim kwartetem J-pop-disco-punkowymCHAI. To dobry dowód na to, że Duran Duran słusznie wciąż określani są jako jeden z najbardziej nowatorskich i awangardowych zespołów naszych czasów; tym razem Simon Le Bon i jego koledzy nie bali się muzycznego eksperymentu z młodym, indie-punkowym bandem z Nagoi. Mocna perkusja wraz  rytmicznym brzmieniem powtarzającego się „MORE JOY! MORE JOY!”” jak magnes przyciąga słuchacza!


Pytany jak doszło do współpracy z CHAI, wokalista Duran Duran, Simon Le Bon odpowiedział: – Nick (Nick Rhodes – klawiszowiec – przyp. red.) sugerował, że potrzebujemy jakiś ciekawych damskich wokali do MORE JOY! i – szczerze – doskonale wiedziałem, gdzie je znaleźć! CHAI to postmodernistycnzy, damski, japoński punk band. Ich energia i niesamowita, czysta radość rozsadza uszy! Jestem na prawdę dumny, że dziewczyny dosypały do naszej piosenki ten swój różowo-neonowo-magicznie-kolczasty pył! Chai – kocham Was, na zawsze! – dodaje.

Album Future Past powstał z udziałem wielu wybitnych muzyków, takich jak: Erol AlkanGiorgio Moroder i Mark Ronson, którzy pełnili role producentów, a gość specjalny – Graham Coxon z Blur nagrał gitary. Pianista Davida Bowie’ego – Mike Garson również miał swój spory wkład w nagrania albumu, a gościnnie wokalu użyczyła sama Lykke Li! Premiera albumu 22 października 2021.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 5 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: