Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Wojtek Mazolewski Quintet w Stodole

Mówią o nim propagator jazzu. Basista, kompozytor, producent. Założyciel i lider Pink Freud oraz Wojtek Mazolewski Quintet. Laureat prestiżowych nagród muzycznych. Autor muzyki filmowej i teatralnej. Artysta eksperymentujący. Muzyk łączący klasykę z nowoczesnością. Mowa oczywiście o Wojtku Mazolewskim.

Na wiosnę tego roku Wojtek Mazolewski Quintet wyruszył na podbój Wielkiej Brytanii. Winylowy singiel London ukazał się na Wyspach w kwietniu nakładem londyńskiej wytwórni Lanquidity Records. Utwór spotkał się z fantastycznym przyjęciem brytyjskiej publiczności i krytyków. „W tym utworze zawarłem moje muzyczne skojarzenia związane z Londynem – mówi Wojtek Mazolewski – to miasto jest dla mnie jednym z najważniejszych miejsc na świecie, pełnym inspiracji nie tylko muzycznych ale także życiowych. W tym miejscu skupiały się energie, tu rodziły się nowe gatunki, które na mnie wpłynęły. W moim muzycznym Londynie usłyszycie jazz, rock lat 70, punk, ska czy czy techno. Dopełnieniem tych muzycznych obrazów jest nowoczesna i nieoczywista dla wielu twarz Londynu. Zapraszam Was wszystkich na muzyczną i architektoniczną wycieczkę po tym wyjątkowym nie dającym zasnąć mieście.

Wybuchowe, eklektyczne koncerty to znak firmowy muzyki Mazolewskiego. Nie braknie na nich młodzieńczej energii, doskonałego warsztatu, a przede wszystkim znakomitej muzyki. Występy LIVE zarażają pozytywna energią i uśmiechem. Doświadczyć muzyki Mazolewskiego to znaczy posłuchać go na żywo!

6 grudnia 2017
Warszawa, Klub Stodoła
Bilety:
89,00 zł (stojące), 99,00 zł (siedzące, balkon), 129,00 zł (siedzące, parter)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.tixer.pl

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 28 października, 2017
Close
%d bloggers like this: