Można sceptycznie podchodzić do chrześcijańskiej stylistyki, jaką reprezentują. Prawda jest jednak taka, że od 15 lat mają czynny udział w kreowaniu gustu muzycznego nie tylko młodych Polaków. Kultowy już zespół dziecięcy, czyli Arka Noego, zaprezentował w sieci swój najnowszy teledysk.

Zespół, który powstał z inicjatywy poznańskiego rockmana, Roberta „Litzy” Friedricha, w swoich piosenkach porusza rozmaite tematy religijne. Opowieści o Bogu, grzechach czy przebaczaniu nie są tu jednak ubrane w optymistyczny, oazowy gospel. Obok chórku przedszkolaków na scenie pojawiają się bowiem instrumentaliści z gitarami elektrycznymi, perkusją czy basem. To dzięki rockowej, nietypowej stylistyce Arka Noego ma swoich zwolenników także wśród dorosłej publiczności.

W teledysku promującym singel „Wuchta Wiary” możemy zobaczyć, jak wyglądały próby do nagrywania materiału. Gdzieniegdzie pojawiają się także przebitki z corocznego, poznańskiego festiwalu dla fanów cięższych brzmień, Luxfestu.

Dyskografię Arki Noego zamyka album „Petarda”, który został wydany sumptem wytwórni Metal Mind Productions w październiku ubiegłego roku.