Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy lokalizację tegorocznej edycji SBM FFestival

Poznaliśmy lokalizację piątej, jubileuszowej, edycji festiwalu SBM FFestival, czyli największego święta fanów SBM Label i wytwórni. Festiwal odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia 2021 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie.

Ogłoszeniu lokalizacji towarzyszyła gra miejska zorganizowana przez zespół festiwalowy. Słuchacze SBM Label, kierując się wskazówkami publikowanymi na Instagramie SBM FFestivalu, wyruszyli szlakiem miejsc związanych z artystami i poprzednimi lokalizacjami festiwalu.

Po raz pierwszy festiwal potrwa dwa dni i odbędzie się w plenerze, tym samym zaznaczając swoje miejsce na mapie największych letnich festiwali muzycznych.

Na żywo wystąpią wszyscy artyści hip-hopowej wytwórni SBM Label, czyli Adi Nowak, Bedoes, Beteo, Białas, DJ Johny, Fukaj, Janusz Walczuk, Kacperczyk, Lanek, Mata, Moli, Solar, White 2115. Nie zabraknie wyjątkowych gości specjalnych, którzy będą sukcesywnie ogłaszani wraz ze zbliżającym się terminem wydarzenia.

SBM FFestival to nie tylko dwa dni pełne koncertów, ale też SBM Space, czyli przestrzeń dla około festiwalowych atrakcji i stref tematycznych.

Bilety są dostępne na stronie www.sbmffestival.pl, w aplikacji Going oraz stacjonarnie w każdym salonie Empik w całej Polsce.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , Last modified: 4 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: