Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy

30. rocznica wydania debiutanckiego albumu Cypress Hill

Sony Music Entertainment świętuje 30-lecie grupy Cypress Hill z rozszerzoną edycją płyty, która zrobiła rewolucję w hip-hopie lat 90-tych.

Na albumie Cypress Hills (30th Anniversary) znalazły się dodatkowo 3 utwory: The Phuncky Feel One (Extended Version), Stoned Is The Way Of The Walk (Reprise) oraz Puerco (Pigs) (Spanish Edit). W dniu dzisiejszym do serwisów digitalowych trafia nowa wersja albumu, którą promuje remix utworu How I Could Just Kill a Man autorstwa Alchemist.

Z okazji rocznicy premiery albumu, klasyczne teledyski Cypress Hill zostały zremasterowane do jakości HD. Na oficjalnym kanale na YouTube pojawią się video: How I Could Just Kill a Man, Hand On The Pump, The Phuncky Feel One, Stoned Is The Way I Walk oraz Latin Lingo.

Pochodząca z South Gate w Kalifornii formacja Cypress Hill sprzedała ponad 20 milionów albumów na całym świecie w ciągu swojej 30-letniej kariery. Od początku lat 90-tych uznawani są za głównych reprezentantów hip-hopu z zachodniego wybrzeża. W 2019 roku stali się pierwszą latynoską grupą hip-hopową, która została uhonorowana własną gwiazdą w słynnej Alei Gwiazd w Hollywood.

(Visited 32 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: