Wcześniej pod pseudonimem Agyness B. Marry, dziś Agnes B. powraca z energiczną, indie-rockową piosenką, tym samym zapowiadając drugi album!

Swobodnie to taneczna wariacja o niezrozumieniu zaśpiewana w języku polskim. Artystka ujawnia przed nami całkowicie nowe oblicze, delikatniejsze i wrażliwsze niż dotychczas. Obecnie Agnes B. kończy prace nad drugim albumem, który ukaże się w 2020 roku.

„Swobodnie” to efekt współpracy z Tomaszem Sierajewskiem. Wszystko zaczęło się od wiadomości do mojego managera. Tomek zapytał, czy może podesłać mi kilka swoich podkładów. Po pierwszym przesłuchaniu, moja głowa była pełna pomysłów. Zupełnie niezobowiązująco nagrałam melodię i odesłałam. To, co stworzyłam, spodobało się wszystkim tak bardzo, że chwilę później miałam gotowy tekst, ale po angielsku. Po wielu przemyśleniach, zdecydowałam, że fajnie byłoby mieć jednak coś w języku polskim. Pisząc melodię i tekst, byłam przekonana, że stworzymy z Tomkiem nowy projekt. Niemniej jednak sama siebie zaskoczyłam faktem, że wydajemy tę piosenkę w moim repertuarze. Stąd można pomyśleć, że singiel nieco odbiega od mojej dotychczasowej twórczości.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Agnes B