Ikona współczesnej czarnej muzyki, Ms. Lauryn Hill, już w przyszłą niedzielę, 25 sierpnia, zagra jedyny, ekskluzywny koncert dla polskiej publiczności w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Na ponad godzinnym koncercie, usłyszymy m.in. największe przeboje z obsypanej wieloma nagrodami płyty The Miseducation of Lauryn Hill i utwory z dorobku The Fugees przy akompaniamencie live bandu.

Bilety są jeszcze dostępne.z ich zakupem do ostatniego momentu! Dostępna jest właśnie ostatnia pula w cenie 250 PLN, do nabycia w Going i biletomat.pl.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Lauryn Hill

Lauryn Hill to jedna z najbardziej popularnych amerykańskich piosenkarek soul / R&B. Była wokalistka nagradzanego zespołu The Fugees, jest autorką jednej z najlepszych płyt wszech czasów. Jej multiplatynowy album – The Miseducation of Lauryn Hill – błyskawicznie podbił serca słuchaczy, krytyków i listy przebojów. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, zdobywając 10 nominacji do Nagrody Grammy, z czego aż pięć statuetek trafiło do rąk Lauryn. W 2015 roku Lauryn Hill została wprowadzona do Us Library of Congress.