Zespół alt-J zaprezentował nową wersję singla In Cold Blood feat. Pusha T. Jej autorem jest Twin Shadow. Ich wspólny występ, w popularnym amerykańskim programie „The Late Show With Stephen Colbert”, można obejrzeć poniżej.

Jesteśmy absolutnie podekscytowani współpracą z Pusha T and Twin Shadow. To, co zrobili z naszym utworem jest bardzo pomysłowe. Mamy nadzieję, że pokochacie nową wersję singla tak samo, jak my” – mówi zespół.

In Cold Blood pochodzi z wydanego w 2017 r. trzeciego albumu grupy RELAXER. Jest to następca nominowanego do nagrody Grammy oraz BRIT Awards albumu This Is All Yours. Nowy materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem producenta Charliego Andrew, który współpracował z zespołem po raz trzeci.

alt-J to obecnie najbardziej popularna brytyjska formacja. Albumy This Is All Yours oraz zdobywca nagrody Mercury Prize i Ivor Novello Award An Awesome Wave, zostały sprzedane w nakładzie ponad 2 mln sztuk, a utwory zespołu zostały odtworzone na platformach streamingowych ponad bilion razy. Zespół grał na najbardziej prestiżowych scenach na całym świecie. W czerwcu formacja wyrusza w trasę koncertową po Europie i będzie występować na wielu festiwalach.