Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Zapowiedzi

Ania Dąbrowska zapowiada nowe wydawnictwo i prezentuje singiel

Ania Dąbrowska od kilku dni zwodzi swoich fanów kolejnymi porcjami niespodzianek. Już dziś możemy odkryć przed Wami wszystkie karty. Artystka zapowiada nowe, wyjątkowe wydawnictwo i prezentuje zupełnie nowy singiel!

Po rewelacyjnie przyjętym albumie Dla naiwnych marzycieli Ania Dąbrowska przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego! Płytę The Best Of, która w sklepach pojawi się już 10 listopada. Album ukaże się również na podwójnym winylu już 24 listopada.

Płytę promuje najnowszy singiel Ani zatytułowany Z Tobą nie umiem wygrać. Jest to zupełnie nowy, nigdzie wcześniej niepublikowany utwór! Taneczny i wpadający w ucho już od pierwszych dźwięków.

Kompilacja największych przebojów zawiera 15 utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu Artystki. Listę utworów otwierają single z jej avant-popowego, delikatnie elektronicznego debiutu. Znajdziemy na niej także wszystkie przeboje z okresu fascynacji stylem retro – akustyczne, nawiązujące do polskiej muzyki lat 60. i 70. piosenki z Kilku historii na ten sam temat, nieco bardziej eklektyczne, zagłębiające się raz w estetykę lat 50., raz w epokę disco. Utwory z jej trzeciego albumu, a także Bang Bang z albumu Ania Movie z filmowymi piosenkami. Nie zabrakło także utworów z dwóch płyt, na których Ania zwróciła się w kierunku współczesnego popu – bardziej alternatywnej, słodko-gorzkiej Bawię się świetnie oraz przebojowej, podwójnie platynowej Dla naiwnych marzycieli. Na płytę trafiły również dwa ostatnie radiowe hity, czyli filmowy Porady na zdrady (Dreszcze) oraz Nieprawda w remixie Gromieego!

Tracklista:
1. Z Tobą nie umiem wygrać
2. W głowie
3. Tego chciałam
4. Nigdy więcej nie tańcz ze mną
5. W spodniach czy w sukience
6. Trudno mi się przyznać
7. Nieprawda
8. Bawię się świetnie
9. Nigdy nie mów nigdy
10. Charlie, Charlie
11. Czekam…
12. Wiosna
13. Bang Bang
14. Porady na zdrady [Dreszcze]
15. Nieprawda (Gromee Remix)

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 11 października, 2017
Close
%d bloggers like this: