Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

PREMIERA! Nowy singiel wraz z teledyskiem od Ani Karwan!

Po pierwszym singlu W prezencie, będącym ukoronowaniem współpracy z Natalią Kukulską, Ania Karwan prezentuje autorski utwór zapowiadający jej debiutancką płytę.

Do singla powstał także teledysk autorstwa Motion Pikczer, którego premiera odbyła się 17 maja podczas koncertu Ani Karwan w warszawskim klubie Stodoła. Już teraz sprawdź teledysk na naszej stronie!

Choć sama nazywa ją „hymnem zwycięstwa”, to piosenka Mam was będzie podziękowaniem za wsparcie fanów, które Ania otrzymała w ciągu ostatniego roku. To utwór napisany przez artystkę przed kilkoma laty po ważnym wydarzeniu, jakim było przyjście na świat jej córeczki Oliwii. Dziś piosenka nabiera nowego wymiaru, tak jak wdzięczność, która stała się podstawą tekstu. Od podziękowania za cud narodzin Ania Karwan przechodzi do muzycznego „dziękuję” za wiarę w nią, kiedy w niej samej ta tylko się tliła.

Brzmienie utworu to efekt współpracy Ani Karwan z Filipem Siejką oraz Sławkiem Gładyszewskim, odpowiedzialnym również za mix i realizację nagrania. Piosenka wyznacza nowoczesny i oryginalny styl, w którym artystka stworzy debiutancki album. Ania Karwan prezentuje nie tylko muzyczny kierunek, który obrała, ale stawia także na osobiste teksty pełne kobiecej energii, odważnych wyznań i świadomych podsumowań.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 17 maja, 2017
Close
%d bloggers like this: