Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Znamy gwiazdy Top Of The Top Sopot Festival 2019

Już za 19 dni na słynnej scenie Opery Leśnej w Sopocie odbędzie się organizowany przez telewizję TVN festiwal Top Of The Top. Znamy już wszystkich artystów, którzy zagrają w dniach 13-16 sierpnia podczas tego wydarzenia.

Tegoroczna edycja potrwa łącznie 4 dni. W dniach 13-16 sierpnia kultowa Opera Leśna w Sopocie rozbłyśnie blaskiem największych gwiazd polskiej i światowej muzyki. Na scenie zagra ponad 60 artystów, w tym 13 z zagranicy. Pierwsze trzy dni imprezy będą relacjonowane na żywo w telewizji TVN, a czwarty dzień dedykowany młodym artystom i ich fanom będzie można zobaczyć w serwisie player.pl.

Festiwal rozpocznie się 13 sierpnia koncertem FOREVER YOUNG, czyli nieśmiertelnymi i wiecznie młodymi przebojami. Polskie i zagraniczne gwiazdy przypomną utwory, które niepodzielnie królowały na listach przebojów 30, 20 i 10 lat temu.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Bonnie Tyler

14 sierpnia rozpoczniemy koncertem #iDance, czyli najbardziej energetycznymi hitami, które porwą do tańca zarówno publiczność w Operze Leśnej, jak i widzów przed telewizorami. Z kolei w ramach koncertu TOP OF THE TOP wystąpią młodzi, niezwykle uzdolnieni artyści z zagranicy, a w głosowaniu SMS-owym widzowie wybiorą utwór, którego wykonawca otrzyma prestiżową nagrodę Bursztynowego Słowika.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Ania Karwan

15 sierpnia to dzień dwóch koncertów: PRZEBOJE Z WINYLA i PRZEBOJE WOLNEJ POLSKI. W pierwszym z nich usłyszymy najpopularniejsze stare polskie piosenki w oryginalnych wykonaniach oraz w nowych, zaskakujących interpretacjach. Opowiemy o trudnych czasach, w których przestrzeń wolności niosły muzyka i kultura. Druga część wieczoru to koncert PRZEBOJE WOLNEJ POLSKI – muzyczna opowieść o czasie przemian i wolności.

W tym roku po raz pierwszy festiwal potrwa cztery dni! Czwartego dnia Festivalu odbędzie się koncert YOUNG CHOICE AWARDS. Sceną Opery Leśnej zawładnie młode pokolenie które zawojowało YouTube, Spotify, czy Tidal.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Urszula

Top Of The Top Sopot Festival 2019 – pełny program, artyści

[table id=8 /]

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Agnieszka Chylińska
(Visited 36 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 25 lipca, 2019
Close
%d bloggers like this: