Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Anna Wyszkoni w #Hot16Challenge! Naszym zdaniem wypadła najlepiej!

Od wielu dni Polski internet zalewa fala filmów polskich gwiazd, które przyłączyli się do Hot16Challenge. Do grona artystów dołączyła właśnie Anna Wyszkoni!

Dosłownie przed chwilą w internecie pojawił się #Hot16Challenge, który nagrała specjalnie w ramach akcji dla SiePomaga Anna Wyszkoni.

Artystka w utworze spójnie nawiązuje do stylistyki, którą możemy u niej zauważyć od czasu wydania albumu Jestem Tu Nowa.

Tekst został napisany przez Artystkę we współpracy z Maciejem Durczakiem, który prywatnie jest jej partnerem. Słowa nawiązują do obecnej sytuacji w kraju i na świecie, do sytuacji w jakiej znalazła się branża muzyczna, a także spójnie odnosi się do najpopularniejszych singli wokalistki. Muzykę stworzył Daniel Grupa, który również wyprodukował piosenkę we współpracy z Jackiem Miłaszewskim.

Dzięki zapoczątkowanej przez rapera Solara akcji #hot16challenge2 uzbierano już ponad 2 600 000 złotych. Udział w wyzwaniu wzięli już  między innymi Sokół, Kękę, Paweł Domagała, Taco Hemingway, Dawid Podsiadło, Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak pisarz Jakub Żulczyk, czy Krzysztof Kononowicz a także politycy: Janusz Korwin Mikke, Andrzej Duda.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 17 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: