Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Inne

MusicLovers.pl wstrzymuje współpracę z Polskim Radiem

W nawiązaniu do ostatnich zdarzeń, które miały miejsce w Polskim Radiu, m.in. anulowania ostatniego notowania kultowej już Listy Przebojów Trójki zarząd portalu MusicLovers.pl podjął decyzję o wstrzymaniu na czas nieokreślony współpracy, którą prowadził z Polskim Radiem.

Portal współpracował, dzielił się informacjami i wspierał wszystkie stacje Polskiego Radia tj. Program 1, Program 2, Trójka Polskie Radio oraz Czwórka. Działał i wspierał także lokalne stacje radiowe tej rozgłośni ( m.in. Polskie Radio Lublin), a także promował koncerty w Studio im. A. Osieckiej.

W związku z sytuacją cenzury piosenki KazikaTwój ból jest lepszy niż mój, nagłe anulowanie ostatniego notowania LP3. a także twierdzenie o nieważnym dodaniu wymienionego wyżej utworu redakcja nie mogła pozostać obojętna.

Wiele ważnych nazwisk dla polskiego dziennikarstwa muzycznego już od dawna miała problemy w stacjach Polskiego Radia. Nagłe zwolnienia przyjmowaliśmy z niepokojem, jednak ostatnia sytuacja upewniła nas w przekonaniu, że musimy na czas nieokreślony zerwać współpracę z ową instytucją.

Pozostajemy niezależni, wspieramy Polski i zagraniczny przemysł muzyczny i jesteśmy stanowczo przeciwni jakiejkolwiek próbie cenzurowania, czy wstrzymywania wspierania utworów bądź artystów, którzy są niewygodni dla jakiejkolwiek władzy (niezależnie od rządów PiS, PO czy innych). Każdy przejaw cenzury spotka się z naszym stanowczym sprzeciwem!

Zapewnić chcemy również, że nadchodząca solowa twórczość Kazika będzie w pełni wspierana przez nasz portal. Nigdy nie doprowadzimy do jakiejkolwiek cenzury na naszej stronie, a także nadal będziemy walczyć o niezależność i wolność pozostałych mediów!

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 17 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: