Zbliżają się walentynki, prezent swoim fanom postanowiła zrobić też Anna Wyszkoni. Wraz ze startem trasy pojawi się nowy utwór.

Piosenka została zatytułowana Czułość, proszę i będzie miała swoją premierę 14 lutego wraz ze startem najnowszej trasy artystki. Koncert odbędzie się we Wrocławiu.

W tym roku trasa koncertowa została nazwana tytułem nowej piosenki, która powstała specjalnie na tegoroczne koncerty i jest jedną z ostatnich kompozycji niezapomnianego Marka Jackowskiego.

Po współpracy z Markiem zostało w moim archiwum kilka ujmujących kompozycji, a według mnie Marek pisał tylko takie, i właśnie dojrzał we mnie pomysł pokazania jednej z nich mojej publiczności, którą staram się regularnie zaskakiwać – mówi Ania Wyszkoni.

Trasa Czułość proszę startuje 14 lutego we Wrocławiu i potrwa do maja. Druga część jest zaplanowana na jesień 2020 r.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to Jestem tu nowa. Album promowały takie utwory, jak Nie chcę cię obchodzić, Oszukać losMimochodemZanim to powiem i Do góry nogami. Album uzyskał status platynowej płyty. W 2021 roku Anna Wyszkoni będzie obchodziła 25-lecie pracy artystycznej.