Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 6:29 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Antoni Roker i Janusz Chabior robią „Cichy Szał”

Antoni Roker kończy etap swojego debiutanckiego albumu, prezentując teledysk do ostatniego singla. Obejrzyjcie wideo do utworu Cichy Szał, w którym brawurowo występuje Janusz Chabior.

Mimo swojej ciszy, Antoni Roker prezentuje potężny efekt. Przedstawia ostatni singiel zeszłorocznego albumu o sugestywnym tytule Łobuz, który został nominowany do Płyty Roku Antyradia i uznany za Nadzieję Rocku 2023 przez magazyn Teraz Rock. Po udanych singlach Cios, Przechera i tytułowym Łobuzie, nadszedł czas na finałowe uderzenie – Cichy Szał.

Elektryzujący, gitarowy numer, oparty na szybkim, drapieżnym riffie, opowiada o potężnych uczuciach zestawionych z codziennymi zmaganiami w życiu z ukochaną osobą i jest swego rodzaju przestrogą dla tych, którzy w relacji nie widzą świata poza sobą.

W teledysku do singla, obok samego Rokera i Sylwii Pędziwiatr-Stefan, pojawił się jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów, który zdobył uznanie dzięki swoim ikonicznym rolom w filmach i serialach, mowa o Januszu Chabiorze.

(Visited 73 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: