Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:16 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel Męskie Granie Orkiestra już dostępny! Sprawdź hymn tegorocznej trasy koncertowej

Igo, Mrozu i Vito Bambino odpowiadają za Męskie Granie Orkiestrę 2023. Dziś odbywa się premiera singla promującego tegoroczną trasę Męskie Granie 2023.

Męskie Granie Orkiestra – skład w 2023 roku

Skład Męskie Granie Orkiestry zawsze budzi duże emocje, a fani projektu gorączkowo spekulują, kto będzie w tym wyjątkowym zespole w danej edycji. Teraz wiemy już, że w tegorocznym programie artystycznym sobotnich finałów oraz w singlu promującym Męskie Granie wystąpią trzej artyści: Igo, Mrozu i Vito Bambino.

Oprócz Igo i Vito Bambino, którzy od lat są związani z trasą, dołącza zupełnie nowy głos – Mrozu, co spełnia oczekiwania wielu fanów projektu. Ta trójka jest znana z tworzenia niesamowitej atmosfery na koncertach, więc można się spodziewać wielkich emocji pod sceną w każdym mieście.

Igo był już dwukrotnie członkiem Męskie Granie Orkiestry – w 2019 i 2020 roku, a jego występy zawsze spotykały się z ogromnym entuzjazmem. Vito Bambino również był częścią tego wyjątkowego zespołu. Wraz z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło stworzyli kultowy singiel I Ciebie też, bardzo. Jedynym debiutantem w składzie jest Mrozu, ale jego obecność nie powinna nikogo dziwić, ponieważ na jego koncertach publiczność zawsze szaleje, a niedawno został laureatem pięciu Fryderyków.

Męskie Granie Orkiestra – singiel Supermoce

Już dziś, 17 maja, o godzinie 12:00 na kanale YouTube Męskiego Grania został zaprezentowany singiel Supermoce, który promuje Męskie Granie 2023.

Męskie Granie Orkiestra 2023 (Igo, Mrozu, Vito Bambino) – Supermoce

Męskie Granie 2023 – miasta

Tego lata Męskie Granie odwiedzi siedem miast:

  • Szczecin (16-17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński),
  • Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela),
  • Warszawę (7-8 lipca, Służewiec),
  • Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena),
  • Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa),
  • Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe),
  • Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem).

Podczas piątkowych i sobotnich koncertów będzie można usłyszeć zarówno artystów znanych z poprzednich edycji wydarzenia, jaki i licznych debiutantów. Na trasie pojawią się także projekty specjalne, w tym zupełnie nowy projekt – Męskie Granie Przestawia, za który w tym roku odpowiadają Nosowska i Król.

(Visited 30 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 19 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: