Ariana Grande wystąpi w Polsce! Artystka zaprezentuje się na żywo podczas trasy koncertowej Sweetener World Tour już 9 września 2019 w TAURON Arenie w Krakowie.

Ariana Grande wystąpi w Polsce, prezentując materiał z wydanej w sierpniu tego roku płyty sweetener. Z krążka pochodzą single no tears left to cry, God is a woman oraz breathin. Niedawno wokalistka wydała również dwa utwory zapowiadające piątą płytę, która zapowiadana jest na 2019 rok: thank u, next oraz imagine.

Jest to czwarta trasa koncertowa amerykańskiej piosenkarki, która rozpocznie się 18 marca 2019 roku w Albany w Nowym Jorku na arenie Times Union Center a zakończy 13 października w Zurychu. Oficjalnym sponsorem trasy jest firma American Express, która także miała swój wkład w prywatne koncerty Grande, pod nazwą The Sweetener Sessions mające miejsce jeszcze w sierpniu i wrześniu 2018 roku.

Bilety w cenie od 199 zł dostępne będą w ogólnej sprzedaży od czwartku, 20 grudnia od 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszyła we wtorek, 18 grudnia od 10.00 i potrwa do czwartku, 20 grudnia do 9.00.

Płyta GA – 249 PLN
Trybuny dolne – od 349 PLN do 374 PLN
Trybuny górne – od 199 PLN do 324 PLN

Dzięki swojemu potężnemu wokalowi i zadziwiającej skali, Ariana Grande stała się w dzisiejszych czasach jednym z najbardziej magnetycznych i konsekwentnie odnoszących ogromne sukcesy wykonawców muzyki pop. W wieku 25 lat ma na koncie trzy platynowe albumy, które łącznie przekroczyły 18 miliardów streamów, zdobyła cztery nominacje do nagrody Grammy, a 8 jej singli dotarło do pierwszej dziesiątki listy Billboard Hot 100.

Na uznanym przez krytyków albumie Dangerous Woman z 2016 roku, Grande zarówno odważnie przeciwstawia się oczekiwaniom, jak i odsłania pełną moc swojego głosu (ostatnio okrzyknięty jako „nadzwyczajny, wszechstronny, nieograniczony instrument” po pojawieniu się Grande na liście 100 najbardziej wpływowych osób „magazynu Time”).

Przez lata aktorka i była gwiazda Broadwayu udowodniła skalę swojego talentu, pojawiając się w Scream Queens, Hairspray Live! czy prezentując swoje komediowe zacięcie w Saturday Night Live. Jej kanały społecznościowe obserwuje już ponad 200 milionów, Grande zdobyła także wiele nagród MTV Video Music Awards, iHeartRadio Music Awards oraz American Music Awards (w tym bardzo pożądaną nagrodę Artist of the Year).

W tym roku Ariana Grande pojawiła się na okładkach prestiżowych magazynów takich jak TIME’s Next Generation Leaders, FADER czy brytyjski Vogue. Magazyn „Billboard” przyznał artystce tytuł Kobiety Roku. Długo oczekiwany album sweetener został wydany w sierpniu 2018 roku i zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 Album.

Ariam