Singiel Zakryj w krótkim czasie stał się jednym z najczęściej nuconych utworów tej jesieni. Oryginalne lyric video ma już ponad 13 milionów wyświetleń, a singiel jest w czołówce airplaya!

Sarsa poprzez bardzo symboliczne grafiki chce umożliwić odbiór jej twórczości również za pomocą innych zmysłów – dzięki temu jej twórczość jest dostępna również dla osób głuchych. Tym razem artystka jeszcze bardziej postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom osób niesłyszących i stworzyła wideo z interpretacją i tłumaczeniem jej ostatniego hitu na polski język migowy.

Muzyka to nie tylko dźwięki, ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach czy znakach. Dlatego do tego projektu zaprosiłam wyjątkową Iwonę Cichosz, która jako osoba niesłysząca pomaga mi zrozumieć, w jaki sposób głusi mogą słyszeć i czuć muzykę. Tym dodatkowym video do singla „Zakryj” chcę zwrócić uwagę na wciąż utrudniony dostęp do kultury dla osób niesłyszących oraz na to, że muzyka to wiele więcej niż dźwięki. Dla mnie najpiękniejsze jest to, że każdy jest inny i może inaczej odczuć i zrozumieć moją twórczości i chcę, żeby każdy miał taką możliwość.