Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Aurora prezentuje nowy singiel „Exist For Love”

2020 rok artystka rozpoczęła występem na ceremonii wręczenia Oscarów, gdzie zaśpiewała wielki hit z Krainy lodu 2: Into the Unknown.

Następnie na kilka tygodni zniknęła z radaru, by wrócić w nowym wcieleniu. Jako pełnowymiarowa kobieta, królowa, wojowniczka – przebudzona przez siłę miłości.

W Exist for Love marzycielski wokal Aurory łączy się z czarującymi aranżacjami autorstwa kompozytorki Isobel Waller-Bridge. Za produkcję utworu odpowiadają Aurora oraz Magnus Skylstad. Do kawałka powstał klip wyreżyserowany przez wokalistkę.

Nie spodziewałam się, że będę potrafiła napisać piosenkę o miłości. Aż niespodziewanie, parę lat temu, zorientowałam się, jak wielka jest potęga tego uczucia. Tak, miłość nas uczłowiecza, ale też sprawia, że zyskujemy boskie przymioty. Bez względu na to, do czego czy do kogo jest to miłość, zostaje po niej w nas na zawsze trwały ślad. To może być nowe uczucie albo żal po utracie. Ale wciąż chcemy kochać na nowo. I gdy ją czujemy, wiemy, po co żyjemy. Istniejemy dla miłości. – tłumaczy artystka

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: