Na oficjalnym kanale youtube BARANOVSKIEGO udostępniony został teledysk do nowego utworu artysty Hey. Video zrealizowała ekipa Postcard Sessions.

Debiutancki singiel BARANOVSKIego Dym stał się niekwestionowanym przebojem radiowym. Piosenka przez kilka miesięcy nie schodziła z najwyższych rotacji czołowych rozgłośni w Polsce.

Po tym sukcesie młody wokalista i songwriter prezentuje kolejny kawałek zapowiadający jego debiutancką płytę. Tym razem BARANOVSKI nie celuje w radio – łącząca ostre gitarowe riffy i elektroniczne smaczki piosenka Hey ma przede wszystkim pokazać jego wszechstronność, otwartość i odwagę w zdobywaniu serc słuchaczy.

Dużo o artyście mówią też jego koncerty. Świetne przyjęcie jego występu podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu zaowocowało wieloma koncertowymi propozycjami, w tym kilkoma podczas prestiżowych festiwalowych wydarzeń. Na pierwszy ogień już 2 czerwca idzie Orange Warsaw Festival, podczas którego Wojtek z zespołem obok znanych już piosenek zaprezentują materiał, który znajdzie się na jego debiutanckim albumie.