Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:01 am DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Lublinalia 2023. Dzień drugi – zagra m.in The Dumplings i Margaret

Kolejny dzień największej imprezy studenckiej w Lublinie i po tej stronie Wisły przed nami! Dzisiejsze koncerty rozpoczynają się o godzinie 18:00.

Organizacje studenckie czterech lubelskich uczelni, a mianowicie Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Przyrodniczego i Politechniki Lubelskiej, połączyły siły, aby zorganizować największe studenckie wydarzenie w mieście. 

Video podczas pierwszego dnia Lublinaliów 2023, fot. Michał Seremak

Impreza odbywa się na Terenach Zielonych Browaru Perła, przy ulicy Bernardyńskiej 15. Start imprezy dzisiaj, 19 maja, punktualnie o godzinie 18:00. Tereny Browaru zostaną otwarte od godziny 16:00.

Lublinalia 2023 – kto wystąpi 2 dnia?

Pierwszego dnia na niezwykle barwnej scenie wystąpią The Dumplings, Kacperczyk, Margaret i Baranovski.

18:00 – Baranovski
19:30 – Margaret
21:00 – The Dumplings
22:30 – Kacperczyk

Ich unikalne podejście do muzyki i niezależność artystyczna sprawiają, że są jednym z najciekawszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Mowa oczywiście o The Dumplings. Na koncie mają trzy albumy No Bad Days (2014), Sea You Later (2015) i Raj (2018). Ich przeboje takie jak Kocham być z Tobą, Nie gotujemy, Przykro Mi czy Raj z pewnością zna wielu z nas. Będzie to jeden z pierwszych koncertów grupy po powrocie w tym roku!

The Dumplings – Przykro Mi

Na scenie Lublinaliów będziemy mieli przyjemność gościć utalentowanych braci KACPERCZYK. Ten duet jest związany z muzyką od najmłodszych lat! Chłopaki mają na swoim koncie trzy albumy, a ich najnowsza płyta Kryzys Wieku Wczesnego, wydana w 2021 roku, wkrótce po premierze zdobyła status złotej płyty. Dodatkowo, mieliśmy przyjemność oglądać ich występy na najważniejszych festiwalach, takich jak Open’er, Off Festival i Męskie Granie.

Margaret, niezwykła artystka, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Jest jedną z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia! Jej dyskografia zawiera pięć albumów, w tym dwa niezwykłe dzieła – Add The Blonde i Just The Two of Us – uhonorowane platynowymi płytami. Rok 2023 to także wyjątkowy jubileusz, bowiem Margaret świętuje już 10 lat działalności na scenie. Nie możecie przegapić tego wyjątkowego momentu!

Jeden z najbardziej energetyzujących artystów wśród polskich wykonawców muzyki pop. Ten utalentowany artysta zdążył już odwiedzić niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Pod pseudonimem BARANOVSKI kryje się wyjątkowy artysta, muzyk, kompozytor i producent – Wojtek Baranowski. Od pięciu lat od swojego debiutu może poszczycić się zdobyciem Złotej i Platynowej Płyty za oba dotychczasowe albumy, a także zdobyciem Diamentowych i Platynowych Płyty za swoje single.

BARANOVSKI – Czułe miejsce
(Visited 63 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 19 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: