Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Bartek Królik zagra na Kazimiernikejszyn 2021

Festiwal w Kazimierzu Dolnym cieszy się dużą popularnością, a w tym roku odbędzie się już VII edycja. Podczas 5-dniowej imprezy muzycznej będziemy mogli okazji posłuchać wspaniałych artystów, a wśród nich pojawi się Bartek Królik, który zagra 17 lipca.

Bartek Królik jest wokalistą, producentem muzycznym i kompozytorem. Został trzykrotnym laureatem nagrody muzycznej Fryderyk. W latach 2001-2012 był członkiem grupy Sistars, której był również założycielem. Wraz ze swoim zespołem został dwukrotnym laureatem MTV European Music Awards. Współpracował z wieloma znanymi polskimi wykonawcami, m.in. z Edytą Górniak, Mariną Łuczenko, Natalią Kukulską, Tede. Bartek Królik często występował na najbardziej znanych polskich festiwalach muzycznych, a oprócz występował na scenie festiwalu jazzowego w Montreux w Szwajcarii.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Jaki jest koszt wstępu na Kazimiernikejszyn? Bilet jednodniowy wynosi 170 zł, możemy wykupić również karnet 3-dniowy w cenach od 299 do 310 zł, za pobyt 4-dniowy zapłacimy 319 lub 330 zł, a za 5 dni cena wynosi od 339 do 350 zł. Są to ceny z V i VI puli sprzedaży.

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 21 czerwca, 2021
Close
%d bloggers like this: