Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Nagrody muzyczne, Wyniki

Bass Astral x Igo zwycięzcami nagrody AMM

Akademia Menedżerów Muzycznych, pierwsza i jedyna w Polsce szkoła kształcąca sferę biznesową branży muzycznej, przyznała, pierwszy raz w swojej ponad sześcioletniej działalności nagrodę, która wyróżnia najlepsze połączenie dobrej muzyki z idealną promocją i działaniami menedżerskimi.

Zwycięzcami Nagrody AMM 2018 zostali Bass Astral x Igo wraz ze swoim menedżerem, Patrykiem Glinką.

Nagroda AMM to inicjatywa, która ma zwrócić uwagę na to, że w Polsce jest wiele osób, które swoimi innowacyjnymi działaniami, zarówno w muzyce jak i w biznesie, potrafią osiągnąć sukces na wielu szczeblach. Założenie nagrody jest takie, że w każdym miesiącu kapituła wybiera poszczególnych laureatów, z których następnie, na podstawie głosowania, wyłonieni zostają ci najlepsi w danym roku.

Na przestrzeni minionych 12 miesięcy wybrano następujących artystów i menedżerów: Rosalie., Robert Cichy, Król, BOKKA, Stanisława Celińska, Leski, Bass Astral x Igo, Młynarski Masecki, Adi Nowak, XXANAXX, Paweł Kaczmarczyk, Aga Zaryan.

W głosowaniu rocznym, trzecie miejsce zajęli Rosalie. i Łukasz Kowalka, drugie BOKKA i Marta Wojnar. Zwycięzcy mogli być tylko jedni i zostali nimi Bass Astral x Igo i Patryk Glinka.

(Visited 48 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 lutego, 2019
Close
%d bloggers like this: